Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено сесію Черкаської районної ради

Проведено сесію Черкаської районної радиПроведено сесію Черкаської районної ради

Сьогодні, 21 квітня 2017 року, проведено засідання чотирнадцятої сесії районної ради, яку провів її голова Олексій Собко. У роботі пленарного засідання взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та комунальних підприємств районної ради і засобів масової інформації.

До порядку денного було внесено 5 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

В тому числі, депутатами були включені звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національного банку України щодо суспільно-політичної ситуації в Україні та протидії гібридним загрозам національній безпеці України у зв’язку з агресією Російської Федерації та до Адміністрації Президента України щодо призначення голови районної державної адміністрації.

Після внесення змін до порядку денного депутати приступили до розгляду питань. Спочатку депутати заслухали про виконання «Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2016 рік», про яку доповів начальник управління економіки районної державної адміністрації Володимир Гуня.

Який зазначив, що до складу промислових підприємств основного кола району, в 2016 році входять такі найбільші підприємства району: ПАТ «Русько-Полянський меблевий комбінат», ТОВ «Національна горілчана компанія», ТОВ «Імпрес», «Арка Плюс», БМБ «Маргарин» та ін.

За 2016 рік обсяг реалізованої промислової продукції за основними видами діяльності по Черкаському району становить 2070,8 млн. грн. Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення становить 28631,3 грн.

Також депутатами схвалено нову програму про «Стратегію розвитку Черкаського району на період до 2020 року» про яку коротко доповів Володимир Олександрович.

В ході роботи депутати внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік, до ряд програм, а саме: «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаського району на 2011-2016 роки», районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки, «Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2016-2017 роки».

Проведено сесію Черкаської районної ради

Про внесення змін до «Комплексної програми функціонування та розвитку районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016-2017 роки» коротко доповів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту населення, режимно-секретної роботи, запобігання та виявлення корупції районної державної адміністрації Ігор Троценко.

Заслухали звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, про який доповіла голова комісії Світлана Дивнич. Яка зазначила, що комісією напрацьований відповідний механізм вивчення та погодження питань, які стосуються внесення змін до бюджету, що, в свою чергу, дає можливість оперативно спрямовувати кошти на вирішення соціальних потреб та контролювати ефективність їх використання.

Проведено сесію Черкаської районної ради

Особливо вагомим завданням у звітному періоді було формування, затвердження та наповнення районного бюджету спільно з усіма учасниками цього процесу. Спільність бачення вирішення фінансових питань районною радою і райдержадміністрацією дало можливість своєчасно прийняти районний бюджет на 2016, на 2017 роки.

Далі сесія районної ради прийняла рішення про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ТОВ «АО Макоша» та фізичної особи Козлової А.В., а також щодо блоку комунальних питань про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Усі розглянуті на сесії питання знайшли підтримку депутатів районної ради у схваленні відповідних рішень.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ