Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутати працювали в постійних комісіях районної ради

Проведено засідання постійної комісії районної ради

Сьогодні проведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики. Вів засідання її голова Петро Коренюк. У роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники комунальних підприємств районної ради.

До порядку денного засідання одним із основних, внесено питання: про виконання «Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2016 рік» та про Стратегію розвитку Черкаського району на період до 2020 року.

З інформацією щодо питання про виконання «Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2016 рік виступив начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.  

Який зазначив, що до складу промислових підприємств основного кола району, в 2016 році входять такі найбільші підприємства району: ПАТ «Русько-Полянський меблевий комбінат», ТОВ «Національна горілчана компанія», ТОВ «Імпрес», «Арка Плюс», БМБ «Маргарин» та ін. 

Проведено засідання постійної комісії районної ради

За 2016 рік обсяг реалізованої промислової продукції за основними видами діяльності по Черкаському району становить 2070,8 млн. грн. Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення становить 28631,3 грн.  

Збільшили реалізацію промислової продукції:  

ТОВ «Національна горілчана компанія» збільшило реалізацію продукції на 21,3 % проти відповідного періоду минулого року. 

БМБ «Маргарин» збільшило реалізацію продукції на 117,64 % проти відповідного періоду минулого року. 

ПАТ «Руськополянський меблевий комбінат» збільшив реалізацію продукції на 23,9 % проти відповідного періоду минулого року. 

Зменшили реалізацію продукції: 

ТОВ «ББФ» зменшило реалізацію продукції на 35,81 % проти відповідного періоду минулого року. 

Члени комісії заслухали інформацію щодо внесення змін до «Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаського району на 2011-2016 роки». 

Також члени комісії заслухали інформацію начальника відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлєва про призначення директора комунального проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства «Архбюро» Черкаської районної ради, про надання пільги щодо орендної плати Федерації футболу Черкаського району, про надання дозволу на списання основних засобів, про передачу майна районної комунальної власності.  

Всі питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ