Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради заслухала про хід виконання районного бюджету за I квартал 2017 року

Постійна комісія районної ради заслухала про хід виконання районного бюджету за I  квартал 2017 рікПостійна комісія районної ради заслухала про хід виконання районного бюджету за I  квартал 2017 рік

19 квітня 2017 року провела засідання постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення. Вела засідання голова постійної комісії Світлана Дивнич. В засіданні взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк.

У порядку денному питання про хід виконання районного бюджету за I квартал 2017 року. Інформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, яка зазначила, що у звітному періоді до загального та спеціального фондів (враховуючи трансферти) районного бюджету надійшло 233642,3 тис.грн. доходів, що на 158107,6 тис.грн., або в три рази більше за відповідний показник попереднього року.

Постійна комісія районної ради заслухала про хід виконання районного бюджету за I  квартал 2017 рік

Власних та закріплених доходів до районного бюджету надійшло в сумі 19274,5 тис.грн., з них до загального фонду – 16730,3 тис.грн., що становить 110,8 % до планових показників та 21,9 % до річного плану, спеціального – 2544,2 тис.грн., що становить 164,3 відсотка до плану.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 6451,1 тис.грн., або на 50,3 %.

Також Ганна Іванівна коротко доповіла членам комісії про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-4/VIІ «Про районний бюджет на 2017 рік». Яка зазначила, що зміни викликані розподілом додаткового фінансового ресурсу районного бюджету та в доходній частині загального фонду. Проведено перерозподіл коштів в межах кошторисних призначень.

Про внесення змін та доповнень до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки та про хід виконання районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, соціального захисту членів їх сімей та вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки, доповіла перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Лядецька, яка коротко ознайомила присутніх з питанням про внесення змін та доповнень та хід виконання програм.

У результаті обговорення постійна комісія прийняла рішення про зміни до програм прийняти з урахуванням видатків програм 2017 року, відповідно до фінансування передбаченого в бюджеті на 2017 рік.

Внести на розгляд сесії із змінами та доповненнями.

Всі питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ