Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Перший патрульно-рятувальний човен охоронятиме Черкаський район

Перший патрульно-рятувальний човен охоронятиме Черкаський район

Учора голова ради Олексій Собко взяв участь у заходах по передачі у бойовий розрахунок Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС рятувального човна. На його придбання у рамках реалізації відповідної районної програми з районного бюджету було виділено 200 тисяч гривень.

-Безпека, життя та здоров’я наших людей тепер ще на крок більше під прикриттям наших «надзвичайників». Зі свого боку, районна влада й надалі готова підтримувати міськрайонний відділ, тим паче у період реформування Держслужби з надзвичайних ситуацій, - каже голова районної ради Олексій Собко.

Разом з тим, триває оновлення матеріально-технічної бази відділу. Ще однією обновою став пожежний автомобіль на шасі «МАЗ», який придбали за рахунок держбюджету. Це вже друге новеньке авто, яке рятувальники отримують протягом останніх двох років.

-Наша матеріально-технічна база на 90 % потребує оновлення та модернізації. Автопарк міськрайонного відділу налічує 18 автомобілів, з них у бойовому розрахунку – вісім. Новий автомобіль виїздитиме у випадках надзвичайних ситуацій в напрямку Білозір’я, Руської Поляни, Хацьок та інших населених пунктів, - ділиться планами Андрій Хижняк.

 


За інформацією районної газети "Сільскі обрії"