Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутатська діяльність на допомогу громадам

Депутатська діяльність на допомогу громадам

З метою ефективної та дієвої допомоги закладам соціальної сфери району депутатським корпусом Черкаської районної ради проводиться безпосередня робота в громадах.

На жаль проблем в різних галузях господарювання вистачає, і для поступового їх вирішення 03 квітня цього року голова ради Олексій Собко, його заступник Сергій Степанюк спільно з депутатами районної ради Іваном Дарієнком, Людмилою Ткаченко, Ігорем Ненадою за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмили Григорчук та Руськополянського сільського голови Олега Гриценка відвідали дві школи села Руська Поляна.

Як зауважив голова ради Олексій Собко, необхідно на сьогодні підкріпити освітні заклади, бо в результаті добровільного обʼєднання територіальних громад виникне ряд додаткових питань, які необхідно буде вирішувати першочергово.

Депутатська діяльність на допомогу громадамДепутатська діяльність на допомогу громадам

Під час безпосереднього обговорення проблеми капітального ремонту даху над спортивною залою в Руськополянській загальноосвітній школі №1 знайдено спільне бачення вирішення проблеми. Зі слів сільського голови Олега Гриценка, коли до фінансування означеної проблеми долучається обласний та районний бюджети, то таку допомогу необхідно використати.

За повідомленням начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмили Григорчук під час капітального ремонту даху спортивної зали планується і її утеплення, що створить комфортні умови для учнів.

Депутатська діяльність на допомогу громадамДепутатська діяльність на допомогу громадам

Завітали учасники робочої поїздки до Руськополянської загальноосвітньої школи №2, де оглянули приміщення школи, ознайомились з проблемами, які на сьогодні найбільше турбують керівництво школи. З 132 вікон школи залишилось замінити на склопакети 64. В спортивній залі вікна замінено за рахунок коштів районного бюджету, частину вікон допоміг замінити народний депутат України Владислав Голуб. Завершити заміну вікон було б добре, але за словами директора школи, депутата районної ради Людмили Ткаченко більш важливим питанням на сьогодні є ремонт даху над приміщеннями шкільної їдальні та кухні. Площа даху, яку необхідно відремонтувати, складає 270 кв.м.

Депутат районної ради, директор СТОВ «Зоря» Іван Дарієнко пообіцяв дієву та конкретну підтримку і допомогу закладам освіти села Руська Поляна. У свою чергу директори Руськополянських шкіл №1 та №2 відмітили всебічну допомогу від сільськогосподарського товариства «Зоря» на чолі з Іваном Дарієнком.

Депутатська діяльність на допомогу громадам

Також керівництво районної ради відвідало в цей день і Дубіївську сільську раду, де з сільським головою Олександром Кривошеєю обговорено та визначено черговість проведення ремонту автомобільних шляхів, зокрема: автошлях Сміла – Городище, який проходить через центр села Дубіївка та автошлях, який сполучає село Дубіївку з селом Руська Поляна, по якому проходить автобусний маршрут з пільговим перевезенням.

 


За інформацією відділу інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ