Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З ОБГОВОРЕННЯ АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ЖИТТЯ РАЙОНУ

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З ОБГОВОРЕННЯ АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ЖИТТЯ РАЙОНУ

30 березня 2017 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді яку провів заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк за участю сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі.

Мова йшла про стан підготовки і проведення призову громадян на військову службу до лав Збройних Сил України та набору на контрактну службу. Сільським головам було доведено планові завдання на строкову службу. Так загалом навесні 2017 року по району підлягає призову 978 громадян, планове завдання — 43 особи, відсоток виконання на кінець березня 2017 року становить 39.

Тож було наголошено на посиленні організаційної, просвітницької та військово — патріотичниї роботи як головних чинників успішного проведення весняного призову.

Було проінформовано про організацію заходів щодо благоустрою в районі. Зокрема, 31.01.2017 заплановано силами працівників райдержадміністрації провести в належний стан узбіччя дороги в Чигиринському напрямку. Заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк закликав усіх присутніх, а сільських голів зокрема, максимально долучитися до цього заходу.

Окрім цього, було обговорено стан створення місцевої пожежної охорони у селі Руська Поляна та визначено основні завдання у цьому напрямку.

За підсумками наради дано відповідні доручення.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ