Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністраціїГолова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

30 березня 2017 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації. В роботі колегії прийняв участь народний депутат України Владислав Голуб.

Перед початком колегії заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк надав слово народному депутату України.

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

В своїй промові Владислав Володимирович акцентував увагу присутніх щодо проведення об’єднання територіальних громад в Україні та в області. Висловив свою думку з цього приводу та звернувся до присутніх керівників району та сільських голів, що на сьогодні ще є можливість провести об’єднавчий процес, який влаштував би всіх зацікавлених сторін.

Привернув увагу сільських голів до проблеми земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться за межами сільських рад. Та зазначив, що з цього приводу є відповідний законопроект, який подано до Верховної Ради України. Відповів на ряд запитань присутніх керівників та сільських голів у залі.

Після закінчення виступу народного депутата України колегія продовжила своє засідання на якій розглянуто питання: про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2016 рік; про районну Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаського району; про підготовку до проведення весняно-польових робіт у 2017 році; про стан реалізації державної політики з питань управління персоналом в апараті, структурних підрозділах райдержадміністрації.

Одними із головних питань повістки денної сьогоднішньої колегії стояло питання виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2016 рік.

По першому питанню доповів начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, який поінформував присутніх про основні аспекти виконання Програми та зупинився на першочергових завданнях у 2017 році.

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

Як зазначив доповідач, до складу промислових підприємств основного кола району, в 2016 році входять такі найбільші підприємства району: ПАТ «Русько-Полянський меблевий комбінат», ТОВ «Національна горілчана компанія», ТОВ «Імпрес», «Арка Плюс», БМБ «Маргарин» та ін.

За 2016 рік обсяг реалізованої промислової продукції за основними видами діяльності по Черкаському району становить 2070,8 млн. грн. Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу населення становить 28631,3 грн.  

Обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку району за січень- вересень 2016 рік, становив 185,5 млн. дол. США.  

В розрахунку на одну особу населення прямих іноземних інвестицій припадає 2567,3 дол. США.  

За 2016 рік підприємствами району освоєно 177,1 млн.грн. капітальних інвестицій. На кожного мешканця району припало 2355,7 грн. капітальних інвестицій. 

Також начальник управління економіки райдержадміністрації поінформував присутніх та членів колегії про районну Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаського району. 

По питанню підготовки проведення весняно-польових робіт у 2017 році, доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Данилішин.  

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

Який зазначив, що на сьогодні проведено підживлення озимих культур. Станом на 30.03.2017 підживлено 6650 га (100% від загальної площі озимих), озимого ріпаку підживлено на площі 857 га (100%). Під урожай 2017 році господарствами заплановано посіяти ярі зернові культури на площі 10759 га, технічні – 10620 га. На сьогодні підготовлено 10,7 тис. га зябу, зорано 10,6 тис. га парових площ. Господарства району забезпеченні паливно-мастильними матеріалами та готові до проведення весняно-польових робіт. 

Також учасники колегії заслухали та обговорили ряд інших питань повістки денної колегії. 

З розглянутих питань прийняті рішення колегії, дані доручення заступника голови райдержадміністрації. 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ