Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Леськівському зразковому аматорському танцювальному колективу «Едельвейс» - 25 років

Леськівському зразковому аматорському танцювальному колективу «Едельвейс» - 25 роківЛеськівському зразковому аматорському танцювальному колективу «Едельвейс» - 25 років

Минулими вихідними відзначив свій юбілей Леськівський зразковий колектив «Едельвей», якому виповнилося 25 років. В святкових урочистостях взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Олена Бардінова.

Веселі бджілки, ніжні ромашки, жовті курчата, усміхнені українки – минулої суботи коридори Леськівського будинку культури були заповнені юними танцюристами, що з хвилюванням готувалися показати свою майстерність на сцені. У «Едельвейсу» свято.

25 років пройшло з того часу, як танцювали перші його учасники, а нині колектив має статус зразкового, і всі, хто його відвідує, на чолі з незмінним керівником Валентиною Буркацькою, вкотре це підтвердили.

Нагадаємо. Зразковий аматорський танцювальний колектив «Едельвейс» - самобутній, яскравий колектив, відомий не тільки в Черкаському районі, а й поза його межами.

Ансамбль був заснований у 1992 році, і ось вже 25 років працює в напрямках народно-сценічної та сучасної хореографїї.

З дня заснування з колективом працює справжній фахівець, великий ентузіаст, досвідчений педагог: керівник ансамблю – Буркацька Валентина Петрівна (1972 р.н.). Яка в 1992 році з відзнакою закінчила Сумське училища культури по спеціальності, керівник танцювального колективу.

За час існування ансамблю, керівнику вдалося створити стабільний дитячий колектив, який на сьогодні налічує 70 вихованців віком від 6 до 18 років (4 вікові групи).  

У 2006 році аматорському танцювальному колективу «Едельвейс» присвоєно звання «зразковий», статус якого вони підтверджують і до сьогодні. 

Протягом 25-років існування, аматорський колектив «Едельвейс» неодноразово одержував звання переможця, лауреата, нагороди на фестивалях та конкурсах різного рівня. 

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ