Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

«Вибір професії — справа серйозна»

«Вибір професії — справа серйозна»

Так, 22 березня фахівцем центру зайнятості Штомпіль О. М. були проведені відкриті профорієнтаційні уроки для учнів Хацьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

У житті кожної людини вибір професії та місця роботи – серйозний та відповідальний крок. Від цього вибору залежатиме багато – власне благополуччя та добробут сім’ї, можливості реалізації інтересів, перспективи творчого зростання, нові дружні й ділові контакти. Особливо гостро проблема професійного самовизначення стоїть перед старшокласниками, коли формуються їх орієнтири на майбутнє.

Вибір професії займає особливе місце в житті випускників шкіл, оскільки вибір професії є для них першим значущим вибором. Однак, практика показує, що велика кількість школярів (майже 60%) до закінчення 9-го і 11-го класів ще не вибрали професію, учні погано знають і коло професій, з яких їм належить вибирати, і конкретні особливості кожної професії, тому для них вибір часто стає випадковим. Для прийняття правильного рішення при виборі професії необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості та можливості й потреби ринку праці.

Діти познайомилися зі світом сучасних професій, особливостями ринку праці, дізналися, які фахівці особливо затребувані на підприємствах міста Черкаси і Черкаського району. Заняття проходили в доступній формі, жваво і захоплююче. Після завершення занять, усі діти отримали барвисті буклети, що розповідають про найбільш цікаві професії. 

Фахівці Черкаського районного центру зайнятості регулярно проводять профорієнтаційні уроки для учнів шкіл Черкаського району.  


За інформацією Черкаського районного центру зайнятості