Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В районі розпочато весняну толоку

В районі розпочато весняну толокуВ районі розпочато весняну толоку

Весна дарує нам відчуття свята, адже відроджується природа, що нагадує нам віковічну істину – життя продовжується і воно прекрасне.

Сьогодні, 22 березня 2017 року, в районі розпочато весняну толоку, до якої долучилися працівники районної ради, районної державної адміністрації, територіальних органів виконавчої влади, сільських рад, сільськогосподарських підприємств району.

Як зазначив голова районної ради Олексій Собко питання щодо організованого проведення у Черкаському районі робіт по благоустрою розглянуто на нараді із сільськими головами, керівниками сільськогосподарських підприємств, на засіданнях робочої групи з проведення весняних толок, озеленення і благоустрою населених пунктів.

Роботи по благоустрою та санітарній очистці району продовжаться до початку травня. Але кожний з нас повинен доглядати за довкіллям щодня. Ми повинні зробити район показовим по дотриманню чистоти. І у цьому нам мають допомогти усі мешканці району.

Думаю, відомий усім вислів давнього філософа, що казав: «Чисто не там, де метуть, а там, де не смітять». На жаль, не усі його дотримуються. Чисті придорожні смуги – не місце для викидання сміття!

В районі розпочато весняну толоку

Закликаю усіх дбати про чистоту навколо себе, адже чисте довкілля – це наше здоров’я, перш за все, це краса нашого краю, це показник нашого патріотизму.

Неодноразово на необхідності активізації роботи з благоустрою населених пунктів, збереження, впорядкування різних природоохоронних територій та об'єктів наголошувалось на щотижневих апаратних нарадах. 

Цьогоріч весняну толоку розпочали із прибирання узбіч автодороги обласного підпорядкування та придорожних смуг, яка пролягає в межах району від повороту на село Руська Поляна до села Білозір’я.  

В районі розпочато весняну толоку

Усього в благоустрою взяло участь близько 200 осіб працівників районних установ та закладів. 

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ