Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Черкаський район став одним з кращих учасників обласного огляду-конкурсу

Черкаський район став одним з кращих учасників обласного огляду-конкурсу

17 березня учасники двох аматорських народних театрів Черкаського району взяли участь в обласному огляді-конкурсі театральних колективів та театрів малих форм «Свою Україну любіть», з нагоди 100-річчя подій української революції 1917-1921 років.

Серед учасників конкурсу своє мистецтво демонстрували: народний аматорський театр малих форм «Геліос» КЗ «ЧРОМЦ НТ» Черкаської районної ради (керівник – Віра Вовк) та народний театр Худяківського Будинку культури (керівник – Валентина Кошелко).

На розгляд журі були представлені театральні постановки: вокально-драматична композиція «Все починається з любові» (ТМФ «Геліос») та уривок з відомого твору Михайла Старицького «За двома зайцями»(Худяківський театр).

Журі, у складі представників Комунального закладу «ОЦНТ та КОР» Черкаської обласної ради та Черкаського обласного музично-драматичного театру ім.. Т.Г. Шевченка, високо оцінили роботи кожного з театральних колективів, відзначили оригінальність вокально-драматичної композиції та акторську майстерність учасників, зазначивши, що Черкаський район став одним з кращих учасників обласного огляду-конкурсу.  

 


За інформацією відділу культури і туризму РДА