Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На апаратній нараді підведено підсумки роботи за минулий тиждень

На апаратній нараді підведено підсумки роботи за минулий тиждень

Сьогодні, 20 березня, голова районної ради Олексій Собко провів робочу нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради за участю заступника голови Сергія Степанюка.

Одними із основних питань наради розглядалось підведення підсумків роботи за минулий тиждень, на якому проведено заслуховування звітів комунальних підприємств районної ради. Всі 18 підприємств комісія заслухала та надала відповідні рекомендації щодо подальшої фінансово-господарської діяльності.

Також обговорено проблеми деяких підприємств та визначено їх напрямок роботи в 2017 році. Не обійшлося і без питань до керівників, їх бачення щодо подальшої діяльності в умовах децентралізації та в об’єднанні територіальних громад, яке наразі проходить в районі та області.

Під час наради обговорено блок поточних комунальних питань, про які коротко доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату Руслан Яковлев.  

В свою чергу під час наради головою районної ради піднято питання щодо продовження роботи з інформування населення району на предмет об’єднання територіальних громад, та запропоновано продовжити практику робочих поїздок до населених пунктів району. Попередньо така робоча поїздка запланована на поточному тижні до села Хутори.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення. 

 


Відділ інформаційної діяльності та взаємодіїі з ЗМІ