Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сьогодні комісія завершила заслуховування звітів комунальних підприємств

Сьогодні комісія завершила заслуховування звітів комунальних підприємствСьогодні комісія завершила заслуховування звітів комунальних підприємств

Сьогодні, 17 березня 2017 року комісія завершила заслуховування звітів фінансово-господарської діяльності організацій, установ, закладів та виконання фінансових планів підприємств комунальної власності Черкаської районної ради за 2016 рік. Всього було заслухано 18 підприємств.

Перед початком заслуховувань голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк привітали з днем народження члена комісії, депутата районної ради Ольгу Плохуту, побажали їй міцного здоров’я, плідної праці та вручили квіти.

В останній день заслуховування звітів, комісія заслухала керівників 4-х підприємств, а саме: комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство «Архбюро», спеціалізоване комунальне підприємство «Райліс», комунальне підприємство теплових мереж Черкаського району, господарське управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради.

Про роботу комунального проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства «Архбюро» доповіла головний бухгалтер Наталія Кукушкіна, яка зазначила що дохід за 2016 рік склав 279,8 тис.грн., що на 39,8 тис.грн. більше від запланованого. Збільшення доходу підприємства відбулося за рахунок збільшення кількості замовлень.

Сьогодні комісія завершила заслуховування звітів комунальних підприємств

Витрати по банківським послугам, орендній платі, телефонному зв’язку, інтернету та іншим майже співпадають із отриманими фактичними за звітний період.

Чистий прибуток за 2016 рік склав 9,9 тис. грн..  

Після завершення доповіді до Наталії Олексіївни, голова районної ради Олексій Собко задав запитання, а саме: як ви себе бачите в майбутньому об’єднанні територіальних громад. В свою чергу Наталія Олексіївна зазначила, що в нас були різні підпорядкування, ми то входили, то виходили з державних установ, тому зараз щось конкретно відповісти не можу.  

Звіт спеціалізованого комунального підприємства «Райліс» членам комісії доповів його директор Станіслав Швед.  

Сьогодні комісія завершила заслуховування звітів комунальних підприємств

Який зазначив, що загальна площа земель на яких здійснюється господарська діяльність – 5926,9 га. За 12 місяців 2016 року підприємство отримало дохід від реалізації продукції – 2875,0 тис.грн, з них оренда приміщення – 79,0 тис.грн. Витрати за цей же період склали 3072,0 тис. грн..  

Підприємство займається наданням послуг у лісовому господарстві, а саме: реалізація лісової продукції, виготовлення готової продукції з деревини, переробка деревини, відновлення лісових насаджень.  

Також члени комісії заслухали звіти комунального підприємства теплових мереж Черкаського району та господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради.  

Сьогодні комісія завершила заслуховування звітів комунальних підприємствСьогодні комісія завершила заслуховування звітів комунальних підприємств

Керівники цих підприємств доповіли про свою діяльність у 2016 році, зупинилися на проблемних питаннях, які ними здійснюються дії щодо покращення фінансового стану та основні завдання які стоять перед ними у поточному році.  

Після заслуховувань голова районної ради нагадав присутнім, що по завершенню звітів буде підготовлено протокол наших засідань з пропозиціями та рекомендаціями по кожному із підприємств.  

Також, голова районної ради Олексій Собко подякував членам комісії, депутатам за їхню активну позицію, за конструктив та подальше продовження співпраці задля процвітання нашого району. 

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ