Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Відбулась акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

В рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» вихованці Тубільцівської школи I-III =cтупенів висаджували садженці та заздалегідь готувалися до весняних робіт. Старанно вивчали методологію висаджування майбутнього лісу. А 16 березня застосували знання на практиці.

Перед початком акції відбулась приємна церемонія вручення керівництву «РАЙЛІС» картини намалюваної учнем четвертого класу Тубільцівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Максимом Коваленком «Є ліс – є й життя!».

Відбулась акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

В свою чергу директор спеціалізованого комунального підприємства «РАЙЛІС» Станіслав Швед подарував юному художнику футбольний м’яч та запропонував на майбутнє в своїх художніх витворах висвітлювати природу рідного краю.

Відбулась акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

На підготовлених площах СКП «РАІЛІС» юні лісівники висадили 4000 тис. саджанців порід сосни звичайної. Участь у посадці лісу взяли 24 юних лісівники. 

Практичні заняття проходили під керівництвом досвідчених працівників лісового господарства. Головний лісничий підприємства Анатолій Ситник провів з дітьми майстер-клас з використання спеціального інструмента - меча Колесова і правил висаджування маленьких деревець. 

Після практичних занять та висадження садженців юних природолюбів частували гарячою кашею та всілякими ласощами. А також від керівництва СКП «РАЙЛІС» кожному учаснику акцію було вручено туристичний килимок. 

Відбулась акція «Майбутнє лісу в твоїх руках

Як зазначив, головний лісничий «РАЙЛІСУ» постійна системна роботи з директорами шкіл дає вагомий результат. Юні природолюби спостерігають за лісокультурними площами, здійснюють догляд за ними і набувають знань та умінь, необхідних для роботи у лісовому господарстві. Керівництво й колектив СКП «РАЙЛІС» всебічно сприяють, щоб виростити достойну зміну майбутніх спеціалістів лісівничих професій.

 


Відділ інформаційної політики та взаємодії з ЗМІ