Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





У районі вшанували українських добровольців

У районі вшанували українських добровольців

Цьогоріч 14 березня в Україні вперше відзначався День українського добровольця. З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України, розвитку патріотичного духу молодого покоління в усіх клубних закладах району були проведені тематичні заходи: патріотичні флешмоби, лекції, інформаційні години, демонстрації відео-сюжетів на теми: «Боротьба за Україну», «Відповідь агресору», «Бойовий шлях першого добровольчого батальйону».

Організовані зустрічі з учасниками добровольчих формувань та учасниками Революції Гідності, представниками волонтерських організацій та представниками козацької сотні імені Петра Дорошенка.

На зустрічах ветерани АТО ділились військовим досвідом та розповідали про події на Сході України, працівники закладів культури ознайомлювали учасників заходів з матеріалами, пов’язаними із рухом українських добровольчих батальйонів та демонстрували тематичні відеоролики.

Ми впевнені, що вшанування українських добровольців не обмежиться державним святом, тому подібні зустрічі з волонтерами, героями АТО будуть продовжуватись, задля патріотичного виховання молоді, і стануть однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління патріотів. 

 


За інформацією відділу культури і туризму РДА