Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сьогодні комісія заслухала звіти трьох комунальних закладів районної ради

Сьогодні комісія заслухала звіти трьох комунальних закладів районної ради

Сьогодні, 14 березня 2017 року, відповідно до затвердженого графіку проведення звітів фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій, установ відбулися звіти трьох комунальних закладів районної ради, в заслуховуванні яких взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, працівники виконавчого апарату районної ради, члени комісії.

Перед початком слухань голова районної ради привернув увагу присутніх, що відповідні слухання проводяться з метою відкритості та прозорості діяльності районної ради та її комунальних закладів, а також для розуміння депутатського корпусу діяльності відповідних установ, їхніх планів на поточний рік та вирішення проблемних питань. Всього передбачено заслухати звіти 18 підприємств.

Першою свій фінансово-господарський звіт представила головний лікар КЗ «Черкаський районний центр ПМСД» Ганна Пантюхіна, яка зазначила, що бюджет комунального закладу у 2016 році збільшено на 1902,5 тис.грн, з них: по медичній субвенції на суму 844,6 тис.грн., субвенції з обласного бюджету в сумі 97,4 тис.грн, субвенції з місцевого бюджету в сумі 201,0 тис.грн., субвенцій сільських рад по загальному фонду - 750,5 тис.грн.

Сьогодні комісія заслухала звіти трьох комунальних закладів районної ради

Крім того по спеціальному фонду бюджету розвитку виділено - 340,7 тис.грн. Отримано позабюджетних надходжень – 679,3 тис.грн. Також головний лікар поінформувала присутніх, що в порівняні із 2015 роком фінансування зменшилось на 8 %.  

У зв’язку з тим, що у 2016 році дві амбулаторії перейшли на баланс Білозірської ОТГ. В свою чергу у 2016 році на 20% порівняно з 2015 роком був збільшений бюджет додатковими субвенціями.

В свою чергу члени комісії поцікавилися у Ганни Анатоліївни щодо спонсорської допомоги, про кількість об’єктів які потрібно перевести на альтернативні види палива, кадрові питання та їх забезпеченість молодими фахівцями та найбільш проблемні на сьогодні питання.  

Змістовним був звіт головного лікаря Черкаської центральної районної лікарні Миколи Гуськова.

Сьогодні комісія заслухала звіти трьох комунальних закладів районної ради

Доповідаючи перед членами комісії Микола Володимирович акцентував увагу на фінансову забезпеченість закладу, про придбання обладнання та предметів довгострокового користування, про оплату комунальних послуг та енергоносіїв, про надходження коштів від здачі в оренду приміщень, медичних оглядів, зубного протезування та інше.  

Так, затверджений кошторис на 2016 рік по Черкаській ЦРЛ склав в сумі 29,6 млн.грн, в тому числі медична субвенція передана Білозірською ОТГ в сумі 3,4 млн.грн.

Члени комісії поцікавилися придбаним обладнанням у 2016 році на яке виділялися кошти депутатським корпусом районної ради, на що отримали змістовні відповіді від головного лікаря.  

Також Черкаська ЦРЛ впродовж минулого року поповнилась кількістю медичних працівників, а саме: 1 – лікар-неонатолог, 7 – лікарів-інтернів та 20 осіб середнього медичного персоналу. За підсумками минулого року обласним управлінням охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації підтверджено статус Черкаської ЦРЛ «Лікарня доброзичлива до дитини».

З метою посилення боротьби з ВІЛ-інфекцією в Черкаській ЦРЛ працює кабінет «Довіра», де надається антиретровірусна терапія жителям нашого району, на базі кабінету працює сайт.  

Не менш змістовним був звіт головного лікаря Черкаської районної лікарні с. Мошни Любові Іващук, яка зазначила, що з районного бюджету було віділено 200,0 тис.грн. для придбання медичного обладнання, а саме: аналізатор біохімічний напівавтоматичний, електрокардіограф та сігмоідоскоп.

Сьогодні комісія заслухала звіти трьох комунальних закладів районної ради

У грудні 2016 року передано на баланс від Черкаської ЦРЛ УЗД апарат з двома датчиками для обстеження щитовидної залози та серця.

Також виділено 140,0 тис.грн. на ремонт покрівлі приміщень лікарні.

Підводячи підсумки голова районної ради зазначив, що по кожному звіту будуть зроблені відповідні рекомендації та доручення для покращення роботи комунальних закладів районної ради.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ