Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради провів щотижневу апаратну нараду

Голова районної ради провів щотижневу апаратну нараду

Сьогодні, 13 березня, голова районної ради Олексій Собко провів робочу нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради за участю заступника голови Сергія Степанюка.

Одними із основних питань наради розглядались підведення підсумків роботи за минулий тиждень та проведення заслуховування звітів фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій, установ, закладів комунальної власності районної ради за 2016 рік, які заплановано на поточному тижні.

По питанню організації заслуховування звітів комунальних підприємств районної ради та надання ними відповідних інформаційних матеріалів комісії коротко доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату Руслан Яковлев.

Також під час наради голова районної ради поінформував присутніх про участь у сесії Леськівської сільської ради, на якій піднімалося питання щодо моделі об’єднання територіальних громад, та внесено пропозицію депутатами звернутися з відповідним запитом до сільських рад сіл Чорнявка, Думанці, Вергуни, Сагунівка, Худяки та Худоліївка Чигиринського району з цього приводу.  

Як зазначив голова районної ради Олексій Собко, депутатський корпус та сільський голова вже втретє подають пропозиції щодо об’єднавчих процесів та акцентував на тому, що засідання сесії пройшло конструктивно та злагоджено.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату. 

 


Відділ інформаційної діяльності та взаємодіїі з ЗМІ