Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Делегація району взяла участь у обласних заходах від дня народження та смерті Великого Кобзаря

Делегація району взяла участь у обласних заходах від дня народження та смерті великого Кобзаря

Так, 9 березня 2017 року з нагоди 203-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка відбулися урочистості в його рідних селах – Моринцях та Шевченковому. Участь у заходах взяли голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та виконавчого апарату районної ради.

За традицією пам’ятні заходи розпочалися у селі Моринці, де на знак глибокої шани учасники дійства поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченку, до пам’ятника Матері Кобзаря та запалили свічки у каплиці святого Тарасія.

Потім відбувся короткий мітинг.

Звертаючись до присутніх з нагоди 203-ої річниці від дня народження великого сина українського народу Тараса Шевченка, голова обласної ради Олександр Вельбівець зазначив: 

– Духовний спадок Тараса Григоровича – це частина нашого життя, це невід’ємна частина нашої національної свідомості. Його постать і творчість мають особливу силу над нами та залишаються невичерпним джерелом мудрості, патріотизму та душевної наснаги.

Вшановуючи пам’ять про Великого Кобзаря, учасники урочистостей висадили дубову алею, яка прикрасить святе місце нашої землі, що дала українському народу свого Апостола, свого Пророка.

Продовжуючи урочистості у селі Шевченковому, керівники району та області поклали квіти на могили батьків Кобзаря та оглянули експозиції в музеї на батьківській садибі.

Делегація району взяла участь у обласних заходах від дня народження та смерті великого Кобзаря

10 березня делегація району взяла участь у заходах вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка у місті Каневі на Чернечій горі, де відбулася поминальна літургія за участю святих отців УПЦ Київського патріархату.

Делегація району взяла участь у обласних заходах від дня народження та смерті великого Кобзаря

Потім делегація району поклала квіти на могилу Т.Г.Шевченка та оглянула музей Кобзаря.


Відділ інформаційної політики та взаємодії з ЗМІ