Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбувся районний урочистий захід з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру «Єдиним, ніжним, дорогим…»

Відбувся районний урочистий захід з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру «Єдиним, ніжним, дорогим…» Відбувся районний урочистий захід з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру «Єдиним, ніжним, дорогим…»

Сьогодні, 07 березня 2017 року голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк взяли участь у районному урочистому заході з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру «Єдиним, ніжним, дорогим…»

Вітаючи присутніх у актовому залі жінок голова районної ради зазначив, що весна хоч і поступово, але впевнено набирає обертів, а разом з нею – найкращі людські почуття, без яких неможливо уявити життя на нашій планеті.

Відбувся районний урочистий захід з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру «Єдиним, ніжним, дорогим…»

І саме прекрасна половина людства, її краса та ніжність асоціюється з пробудженням природи, коли ласкаві промінчики жіночих усмішок якось по-особливому починають обігрівати чоловічі душі.

Ми вдячні вам за красу і ніжність, доброту і щиросердечну чуйність, затишні вечори в колі родини, розумних і талановитих дітей. 

Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи. 

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, добра та злагоди! Щоб гарний настрій і життєвий оптимізм ніколи не покидали Вас, а всі мрії мали властивість збуватися. Хай віра, надія і любов будуть поруч та впевнено йдуть з Вами по життю! 

Також кращих працівниць керівництво району до Міжнародного жіночого Дня 8 Березня нагородило Почесними Грамотами Черкаської районної ради і Черкаської районної державної адміністрації.  

Відбувся районний урочистий захід з нагоди Міжнародного 
дня прав жінок і миру «Єдиним, ніжним, дорогим…»

Учасники урочистого заходу переглянули змістовний концерт підготовлений аматорськими колективами району, під час якого не стихали оплески артистам.  


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ