Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На апаратній нараді обговорили актуальні питання сьогодення

На апаратній нараді обговорили актуальні питання сьогодення

Сьогодні, 6 березня, голова районної ради Олексій Собко провів робочу нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради за участю заступника голови Сергія Степанюка.

Одними із основних питань наради розглядались підведення підсумків роботи за минулий тиждень та проблеми, які стоять перед комунальним підприємством теплових мереж Черкаського району, а також питання щодо проведення звітів комунальних підприємств районної ради за 2016 рік.

По питанню звітів комунальних підприємств районної ради та пропозиції щодо дати їх проведення коротко доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату Руслан Яковлев.

Також під час наради головою районної ради піднято питання щодо продовження роботи з інформування населення району на предмет об’єднання територіальних громад, та запропоновано продовжити практику робочих поїздок до населених пунктів району, участь у сесіях сільських рад, на яких буде можливість почути думки депутатського корпусу та сільської інтелігенції. 

В свою чергу керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець нагадала присутнім про подачу електронних декларацій та зазначила, що заплановано нагадування в телефонному режимі депутатам районної ради з цього приводу.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення. 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ