Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено нараду з сільськими головами щодо вирішення актуальних проблем

Проведено нараду з сільськими головами щодо вирішення актуальних проблем

Сьогодні, 03 березня 2017 року заступник голови районної ради Сергій Степанюк взяв участь у нараді з сільськими головами щодо вирішення актуальних питань сьогодення, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк. В нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Любов Кузьменко, начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради було акцентовано увагу сільських голів щодо початку проведення у населених пунктах району весняного призову. З інформацією щодо виконання запланованих показників виступив заступник комісара Черкаського міжрайонного військового комісаріату Олександр Шиш.

— Строки підготовки до призовної кампанії дуже стислі. Вже з 20 березня починає працювати медична комісія по відбору призовників, тож вже зараз слід активізувати правову роботу серед юнаків, які підлягають службі у Збройних Силах України, та їх батьків. Я особисто готовий виїжджати у населені пункти і проводити роз’яснення та бесіди, адже часто люди володіють не достовірною інформацією щодо строкової військової служби. Слід також прийняти на виконкомах сільських рад Програми підтримки майбутніх солдатів з виділенням їм визначеної суми коштів, що стане стимулюючим фактором, — такі ініціативи висловив Олександр Шиш та наголосив: у нинішньому році, на відміну від попередніх, буде запроваджено на практиці адміністративну відповідальність сільських голів за невиконання весняного призову.

— Відповідальність перед вами дуже велика, адже залучення громадян на військову службу — це стратегічне завдання і наш обов’язок перед державою. Тому доведені показники слід виконати, а для цього, перш за все слід, провести заходи щодо роз’яснення нормативно — правової бази, популяризації військової служби. Позитивний досвід щодо проведення призовної кампанії маємо у селі Леськи, з якого у минулому році поповнили ряди Української армії і нині успішно проходять строкову службу шестеро юнаків. Особливу увагу прошу звернути на питання призову тих сільських голів, які їх не виконали у минулих періодах. Сподіваюся на вашу співпрацю та взаєморозуміння, — звернувся до сільських голів заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк. 

Також керівник районної влади виступив з пропозицією проведення спільних зустрічей у селах за участю призовників та їх рідних, працівників військкомату, кадрових військових, АТОвців, спеціалістів райдержадміністрації, ширше залучати громадських активістів до весняної призивної кампанії.

— На разі ми запроваджуємо чіткий контроль щодо призовних завдань та докладемо всіх зусиль для їх виконання. — підсумував Петро Коренюк.

Було рекомендовано розробити графік проведення тематичних зустрічей у селах району та проводити щотижневий моніторинг даного питання. 

Крім цього, під кутом обговорення учасників наради постало питання проведення благоустрою, стану доріг та їх ремонту. Окремі сільські голови повідомили, що в їх населених пунктах вже розпочалося прибирання територій та обрізка дерев. Надалі, із настанням погожих днів, ці роботи будуть продовжуватися за участю широкого кола громадськості. 

Активне обговорення було приділено стану доріг та їх ремонту. Заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк запропонував сільським головам долучатися до районної програми співфінансування, яка довела свою ефективність і продовжує свою дію у цьому році. Присутні його підтримали та висловили низку претензій щодо якості виконання дорожніх робіт.

 Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ