Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ, ЗМІНЮЮТЬСЯ СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ

ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ, ЗМІНЮЮТЬСЯ СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ

Управління праці та соціального захисту населення Черкаської райдержадміністрації повідомляє, що з 1 травня 2017 зміняться соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії.

У разі використання природного газу для індивідуального опалення – 5,0 м природного газу на 1 кв. м опалювальної площі на місяць в опалювальний період;

У разі використання електричної енергії для індивідуального опалення – 51 кВт.г на 1 кв. м опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Коригуючий коєфіцієнт для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення в Черкаській області для 1-2-поверхових будівель 1,091 та для будівлі на 3 і більше поверхів – 0,795.

Важливо знати:

Згідно з постановою № 635 від 8 вересня 2016 року, надання раніше призначеної субсидії припиняється у разі, якщо збільшується кількість прописаних в квартирі людей.

Кабмін змінив порядок розрахунку доходів для врахування при призначенні субсидії для тих, хто перебував на строковій військовій службі. Якщо громадянин проходив строкову службу в рік, за який враховуються доходи при призначенні субсидії, то середньомісячний сукупний дохід, незалежно від отриманих такою особою доходів, визначається на рівні половини розміру прожиткового мінімуму.

Крім того, в разі, якщо на момент звернення за призначенням субсидії громадянин є непрацюючим пенсіонером, який не має інших доходів, крім пенсії, в його середньомісячному сукупному доході враховується розмір пенсії за попередній місяць.

Також, введено правило, що стосується тих, хто досяг 18 років станом на 1 січня року, за який враховуються доходи для призначення субсидії: якщо середньомісячний сукупний дохід такої людини менше прожиткового мінімуму або доходи відсутні, але такий громадянин навчався на денній формі у загальноосвітніх, професійно-технічних або вищих навчальних закладах, то для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої особи визначається на рівні одного прожиткового мінімуму.

Згідно з постановою Кабміну нові правила торкнуться також громадян, середньомісячний сукупний дохід яких менше прожиткового мінімуму, але які протягом зазначеного періоду отримували якісь соціальні виплати (пенсії, стипендії, допомога при народженні (усиновленні) дитини тощо) або будь-які доходи, отримані особою, яка не досягла 18-річного віку, то в розрахунок субсидії включаються фактичні розміри отриманих такими особами доходів. Кабмін також постановив, що якщо у громадянина відсутні доходи, для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої особи визначається на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму.


За інформацією сайту "Сільські обрії"