Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулися навчання щодо антитерористичної готовності району

Відбулися навчання щодо антитерористичної готовності району

На минулому тижні в актовому залі районної ради відбулася нарада-навчання щодо антитерористичної готовності району, яку провів підполковник УСБ України в Черкаській області Микола Чиж.

Участь у заході взяли керівники району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади в районі, закладів освіти, охорони здоров’я, підприємств, установ, організацій, а також сільські голови.

Микола Чиж ознайомив присутніх із теоретичними положеннями та основними поняттями тероризму, поінформував про ситуацію в районі й дав вказівки щодо правильних дій у разі терористичної загрози.

– Наразі в Черкаській області встановлений «синій» рівень загрози, тобто, є інформація, що потребує підтвердження, про підготовку до скоєння терористичного акту, – зазначив Микола Михайлович. – Оскільки територія Черкаського району розташована поряд із обласним центром, то є досить вразливою і «цікавою» для зловмисників. Відповідно сільські голови повинні провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підлеглих та жителів про правила поведінки у разі терористичної загрози.

Також він зауважив, що поки в регіоні не зареєстровано таких випадків, проте громадськість має бути готовою.

– В разі виявлення підозрілого предмету без нагляду, приміром, сумки для ноутбука чи книжки, необхідно звернутися до адміністрації закладу, де його знайдено, або зателефонувати на номери 101 чи 102. Не бійтеся викликати екстрені служби, оскільки, навіть якщо загрози не було, це є своєрідним навчанням. За це вас карати чи штрафувати не будуть, – запевняє Микола Чиж. – Відповідальність несуть тільки ті, хто анонімно, переслідуючи свої корисливі мотиви, повідомляють про загрозу, наприклад, про замінування.

Полковник сказав, що торік зафіксували 5 таких анонімних дзвінків. Чотири з них розкрили, а порушників покарали.


За інформацією сайту "Сільські обрії"