Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Турбуємося разом

Турбуємося разом

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району активно співпрацює з громадськими організаціями та представниками малого бізнесу.

Так соціальне міні-ательє «Майстерня успіху», відкрите завдяки фінансовій підтримці ПАТ «Миронівський хлібопродукт» у с. Червона Слобода, надає безкоштовні послуги з ремонту одягу підопічним Територіального центру. Мати своє ательє – це давня мрія Ірини Діброви, яка ставила перед собою не лише бізнес-мету, а й соціальні цілі – проведення майстер-класів для вразливих верств населення. На одному з таких майстер-класів Ірина вчила людей похилого віку дарувати «нове життя» старим речам.

Окрім того, в рамках діяльності «Майстерні успіху» волонтери збирають речі для ремонту, у підопічних Територіального центру та повертають уже відремонтовані їм додому.

Територіальний центр турбується не лише про підопічних, а й про своїх працівників. На замовлення адміністрації Територіального центру, Ірина Діброва пошила фартухи для соціальних робітників. Наразі, вона шиє для них зручні сумки.

Турбуємося разом

У наданні соціальних послуг Територіальним центром, важливим є комплексний підхід. Волонтери Черкаського регіонального жіночого благодійного фонду «Я – ЖІНКА» надають підопічним Територіального центру безкоштовні перукарські послуги, допомагають по господарству «чоловічою» роботою.

У перспективі надання безкоштовних послуг з прання та прасування - завдяки відкриттю громадської пральні у с. Червона Слобода. Пральня працюватиме завдяки підтримці Міжнародної Організації з міграції, яка придбала необхідне обладнання – пральні машини, праски, сушарки для білизни, дошки прасувальні та засоби для прання. 

Тісна співпраця Територіального центру з громадськими організаціями дає можливість забезпечити індивідуальний підхід до кожного з тих, хто потребує допомоги. Тож про людей ми турбуємося разом. 

 


За інформацією Територіального центру соціального обслуговування