Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Понад 500 черкащан мають відправити з області на військову строкову службу

Понад 500 черкащан мають відправити з області на військову строкову службу

Про це повідомив у ході сьогоднішньої наради обласний військовий комісар Євген Курбет. Набір розпочнуть з квітня. Утім, за його словами, в районах та містах вже сьогодні повинні готуватись, зокрема з березня розпочинають роботу медкомісії.

Євген Курбет нагадав, що призовники, які проходять строкову службу, не залучаються до виконання завдань в зоні антитерористичної операції. Насамперед вони направляються до навчальних частин, частин забезпечення.

Натомість нині триває набір на службу за контрактом. Під час наради в ОДА заслухали керівників районів спільно з військовими комісарами щодо виконання плану. Заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв вкотре наголосив на тому, що для досягнення поставленого перед областю завдання, на місцях мають пожвавитись.

– На сьогодні укладено 118 контрактів з 310, – сказав Костянтин Сапартаєвич. – Активізуватись мають Городищенський, Чигиринський, Жашківський, Звенигородський, Золотоніський, Канівський, Лисянський та кілька інших районів, аби контрактники вчасно оформили документи та 25-28 лютого ми змогли відправити наступну чергу військовослужбовців до навчальних частин.

Нагадаємо, в районах також працюють над розробкою програм мотивації для військовослужбовців та їхніх родин.

 


За інформацією прес-служби ОДА