Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбувся чемпіонат Черкаської області з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н.

Відбувся чемпіонат Черкаської області з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н.

19 лютого в Черкасах відбувся чемпіонат Черкаської області з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н. Загалом у змаганнях взяли участь 19 команд, серед яких і вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія». Уперше участь у змаганнях брала команда Смілянщини. Загалом за нагороди змагалися 119 спортсменів.

З початком змагань спортсменів та вболівльників привітали заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, заступник начальника управління у справах сім‘ї, молоді та спорту ЧОДА Катерина Коваленко та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської РДА Сергій Бовт.

Черкаську районну ДЮСШ «Мрія» представляли боксери відділень с. Геронимівка, с. Ч. Слобода та с. Р. Поляна. Наші спортсмени у своїх вагових категоріях вибороли наступні місця: Ярослав Швецов завоював бронзу чемпіонату, а Денис Муляр став п’ятим (с. Геронимівка).

Другі місця вибороли Владислав Кулєша, Денис Половинка та Володимир Воронін, третю сходинку посів Петро Шкребтій, п’яту – Артем Авраменко (с. Р. Поляна). З с. Ч. Слобода бронзові нагороди повезли додому Владислав Слюсар та Денис Ковтун, достойно боровся і Олексій Гончаренко, який зайняв 5 місце.

Чемпіоном області на цих змаганнях став Вадим Прокопенко (с. Ч. Слобода), який в складі збірної області буде виступати на зональних змаганнях серед Дніпропетровської, Кіровоградської та Черкаської областей.

 


За інформацією ДЮСШ "Мрія"