Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулися матчі 1/4 фіналу міні-футбольного турніру Кубок "Відкриття"

Відбулися матчі 1/4 фіналу міні-футбольного турніру Кубок

Минулими вихідними відбулися матчі 1/4 фіналу міні-футбольного турніру Кубок "Відкриття", який 2-й рік поспіль організовує депутат облради Анатолій Яріш з допомогою ФК «Черкаський Дніпро».

Жеребкування перед початком змагань визначило пари команд і тут же почалась безкомпромісна боротьба.

Першими на поле вийшли Степанки – Мошни - 9:0. Рахунок повністю відображає події на полі – команда з с. Мошни була прижата до воріт і переходила центр поля дуже рідко. Після перериву, з рахунком 5:0, тренер фавориту здійснив серйозні зміни в складі, але це майже не вплинуло на хід подій.

Сагунівка – Леськи – 1:1, пенальті – 1:3. Цей матч був повним контрастом по відношенню до попереднього і буквально завів трибуни. Гра з перших хвилин пішла рівна і чіпка, потім Леськам вдалось надавити і відкрити рахунок. Але футболісти з Сагунівки з цим не були згідні, вони моментально прискорились і прижали суперників до воріт. Бойова нічия зберігалась до кінця матчу. І лише по серії пенальті команда с. Леськи перемагає.

Відбулися матчі 1/4 фіналу міні-футбольного турніру Кубок

Яснозір’я – Геронимівка – 0:4. В рівній і напруженій грі Геронимівка значно краще розпорядилась наданими можливостями. Відкривши рахунок після штрафного за гру рукою, геронимівці ще до перериву провели дві хороші комбінації і довели свою перевагу до трьох м’ячів.

Байбузи – Хацьки – 1:6. Ще один захоплюючий матч, в якому підсумковий рахунок зовсім не свідчить про перевагу переможця. Футболісти з с. Байбузи активніше почали, створювали в ході матчу ніяк не менше моментів і не здавались навіть при рахунку 0:6, але м’ячі настирно летіли в одні ворота.

В результаті чотирьох матчів до ½ фіналу вийшли такі команди: с. Степанки, с. Леськи, с. Геронимівка та с. Хацьки.

 


За інформацією ДЮСШ "Мрія"