Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійні комісії районної ради розглянули питання порядку денного чергової сесії

Постійні комісії районної ради розглянули питання порядку денного  чергової сесії

17 лютого 2017 року проведено низку засідань постійних комісій районної ради, на яких депутати-члени комісії розглянули питання, що вносяться на пленарне засідання сесії районної ради. У роботі комісій взяв участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк.

Зокрема, постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, засідання якої вів Анатолій Маринчак, розглянула низку профільних питань.

Комісією підтримано проекти рішень про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки двох земельних ділянок ФГ «Крупенко» та розглянули лист народних депутатів України Сироїд О. та Березюка О. щодо дій Кабінету Міністрів України.

Начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Катерина Добровольська коротко ознайомила присутніх з технічної документації з нормативної грошової оцінки двох земельних ділянок ФГ «Крупенко».

Цього дня провела засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти культури, молоді та спорту районної ради. Вів його голова комісії Микола Гуськов.

Постійні комісії районної ради розглянули питання порядку денного  чергової сесії

Члени комісії підтримали проект рішення щодо внесення змін до Програми поліпшення матеріально-технічної бази комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради» на 2015-2017 роки», обговорили питання про хід виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей Черкаського району на 2014-2017 роки та розглянули лист народних депутатів України Сироїд О. та Березюка О. щодо дій Кабінету Міністрів України.

Всі питання рекомендовані до внесення на розгляд президії та сесії районної ради.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ