Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія розглянула профільні питання

Постійна комісія розглянула профільні питання Постійна комісія розглянула профільні питання

16 лютого 2017 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики. Вів засідання її голова Петро Коренюк. У роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств районної ради.

До порядку денного засідання одним із основних, внесено питання: про проект виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва Черкаського району на 2015-2016 роки та затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва Черкаського району на 2017-2018 роки.

З інформацією щодо цього питання виступив начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня. Який зазначив, що метою Програми є створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва в районі, підвищення економічних показників розвитку району, розвитку пріоритетних галузей економіки, забезпечення зайнятості населення шляхом заохочення суб’єктів господарювання до розвитку їх діяльності.

Заходи, закладені в Програмі, спрямовані на реалізацію єдиної політики розвитку малого і середнього підприємництва району відповідно до стратегічних пріоритетів розвитку району.

Члени комісії заслухали інформацію про внесення змін до програми ««Комунальні ліси Черкащини» в Черкаському районі на 2014-2018 роки», про яку доповів директор спеціалізованого комунального підприємства «РАЙЛІС» Станіслав Швед. Який зазначив, що метою Програми є визначення основних напрямків та пріоритетів розвитку комунальних лісів Черкаського району.

Також члени комісії заслухали інформацію начальника відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлєва про передачу майна районної комунальної власності, про внесення змін до рішення районної ради від 17.06.2016 №6-16/VII, про вихід зі складу засновників друкованого засобу масової інформації газети «Сільські обрії» та редакції газети «Сільські обрії», про Порядок продажу об’єктів районної комунальної власності на 2017 рік, про надання дозволу на продаж приміщень та майна районної комунальної власності, про надання дозволу на здачу в оренду, про встановлення тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування, постачання) на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, що надається комунальним підприємством теплових мереж Черкаського району.

Всі питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ