Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено засідання постійної комісії районної ради

Проведено засідання постійної комісії районної ради Проведено засідання постійної комісії районної ради

15 лютого 2017 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування. Вів засідання її голова Роман Нікіцький.

Першим питанням присутні члени комісії розглянули проект рішення районної ради про внесення змін до «Комплексної програми функціонування та розвитку районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016-2017 роки» про яку доповів провідний спеціаліст Черкаського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Черкаській області Юрій Кривошея.

Який коротко ознайомив присутніх зі змінами до «Комплексної програми функціонування та розвитку районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2016-2017 роки» та запропонував внести дане питання на розгляд сесії.

Потім члени постійної комісії заслухали питання – про Програму підтримки органів місцевого самоврядування у Черкаському районі на 2017-2020 роки, про яку доповів начальник відділу інформаційного забезпечення та взаємодії з засобами масової інформації Юрій Івченко. Який зазначив, що метою Програми є створення належних умов для підвищення ефективності діяльності Черкаської районної ради та підтримка сільських рад у Черкаському районі, поліпшення їх матеріально-технічного забезпечення для вирішення ними питань місцевого самоврядування.

Також, депутати розглянули ряд питань: про внесення змін до рішення районної ради від 05.03.2013 №23-24/VI «Про організацію щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду», про внесення змін та доповнень до регламенту Черкаської районної ради VII скликання та лист народних депутатів України Сироїд О. та Березюка О. щодо дій Кабінету Міністрів України.

Після обговорення питань члени комісії підтримали та рекомендували внести на розгляд президії та сесії районної ради.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ