Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка в Черкаському районі організовано і проведено ряд культурно-мистецьких заходів

в Черкаському районі організовано і проведено ряд культурно-мистецьких заходів в Черкаському районі організовано і проведено ряд культурно-мистецьких заходів

З метою гідного відзначення у 2014 році 200-річного ювілею видатного сина українського народу Тараса Шевченка, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря, на виконання Указу Президента України Віктора Януковича від 11.04.2012 №257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, розпорядження Черкаської облдержадміністрації від 13.07.2012 № 200 «Про підготовку та відзначення в області 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка», в Черкаському районі організовано і проведено ряд культурно-мистецьких заходів.

Серед них, згідно з планом у селі Софіївка біля Будинку культури голова районної ради Микола Смірнов, голова райдержадміністрації Олег Костиря та депутати районної ради посадили «Калиновий гай». Після того, як всі кущі калини були висаджені, присутні могли насолодитися святковим концертом, який підготував народний аматорський вокальний ансамбль «Жайвір» відділу культури та туризму райдержадміністрації, творчі колективи Тубільців «Тубільчанка» та Софіївки «Дивоцвіт». А запашною кашею та гарячим чаєм усіх охочих частували прикордонники.

Під час святкування вулиці Шевченка у селі Степанки з нагоди Дня села в заходах взяли участь депутати районної ради.

У рамках виконання плану заходів-проведення робіт із впорядкування музею Т.Г.Шевченка «Останній шлях Кобзаря» в селі Мошни проводяться роботи по благоустрою музею, з якими ознайомились голова районної ради Микола Смірнов та заступник голови районної ради Володимир Орел.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради