Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Новини спорту. Кульова стрільба

Новини спорту. Кульова стрільба

12 лютого, у тирі Черкаської гімназії № 9, відбувся черговий вид районної спартакіади «Найспортивніше село 2017 року» – Чемпіонат району з кульової стрільби. У змаганнях взяли участь 39 спортсменів 13 сіл району. Кожний населений пункт був представлений трьома учасниками, які мали 10 пострілів, щоб влучити у мішень.

Найкраще підготовленою стала команда с. Білозір′я, їй трьома очками поступилися снайпери з Лесьок. В напруженій боротьбі, ІІІ місце посіли худяківські стрільці.

Особисту першість серед жінок завоювала три Наталії. І місце - Наталія Присяжна (Худяки), ІІ місце у Наталії Попович (Леськи), ІІІ місце у Наталії Співак (Будище).

На вогневому рубежі в індивідуальному заліку найвлучніше відстріляв білозірець Олег Онисенко, з різницею в 1 очко другим став Валерій Олійник з Геронимівки, бронзова нагорода у Сергія Яременка з Будища.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами, вимпелами.

Цього ж дня, але пізніше за часом, проходив і відкритий чемпіонат району з кульової стрільби серед учасників АТО. У змаганнях взяли участь 8 осіб. І місце у Семенюка Олексія, ІІ місце у Дмитра Олєйнікова, ІІІ місце у Третякова Олександра.

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами.

Урочисті церемонії нагородження проводив начальник відділу у справах сім′ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Бовт.


За інформацією ДЮСШ "Мрія"