Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

13 лютого 2017 року голова районної ради Олексій Собко провів щотижневу нараду за участю працівників виконавчого апарату.

На початку наради голова районної ради Олексій Собко зазначив, що в районі проходить саме активне громадське обговорення щодо об’єднавчих процесів, свідченням тому є проведення на минулих вихідних сходки в селі Степанки, де взяли участь ряд сільських голів району та 10 січня взяли участь у засіданні сесії Вергунівської сільської ради.

У ході наради одним з основних обговорено питання проведення чергової сесії районної ради та діяльності комунального підприємства теплових мереж Черкаського району щодо проведення опалювального сезону та вирішення проблемних питань, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату Руслан Яковлев.

Також на нараді обговорено питання порядку денного чергової сесії про які доповіла керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець, та питання проведення засідань постійних комісій районної ради на поточному тижні, про які доповів начальник організаційного відділу Сергій Ярославський.

На завершення наради Олексій Собко обговорив з керівниками відділів виконавчого апарату районної ради поточні завдання на робочий тиждень.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ