Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У СІЧНІ ЖИТЕЛІ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ПЕРЕРАХУВАЛИ 29 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ

У СІЧНІ ЖИТЕЛІ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ПЕРЕРАХУВАЛИ 29 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ

Черкаський район перевиконав у січні заплановані показники податків. Про це повідомив начальник Черкаської ОДПІ Іван Приблуда.

Порівняно з січнем 2016 року державний бюджет отримав на 4 мільйона, а місцеві - на 5,7 мільйона гривень більше, - повідомив податківець. - Зокрема, за перший місяць 2017 року платники Черкаського району сплатили 8,4 млн грн ПДФО, 11,1 млн грн податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Окрім того, платниками перераховано 220 тисяч гривень податку на прибуток та 700 тисяч гривень військового збору.

Удвічі більше податків сплатили «спрощенці». За січень до місцевих бюджетів надійшло 4 млн грн єдиного податку, 2,1 млн грн земельного податку та орендної плати, а також сплачено 9,9 млн гривень єдиного соціального внеску.

Перспективним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів. За січень 2017 року надійшло 1,2 млн грн акцизу, що в 2,4 разу більше ніж за відповідний період 2016 року, - повідомив керівник фіскальної служби. - Найбільші находження залишаються від ПДФО та збір ПДВ з вироблених в Україні товарів. 

 


За інформацією ОДПІ у Черкаському районі