Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко: На сесії Дубіївської сільської ради обговорили можливі варіанти створення ОТГ в районі

Олексій Собко: На сесії Дубіївської сільської ради обговорили можливі варіанти створення ОТГ в районі Олексій Собко: На сесії Дубіївської сільської ради обговорили можливі варіанти створення ОТГ в районі

7 лютого голова районної ради Олексій Собко взяв участь у засіданні 14 сесії VII скликання Дубіївської сільської ради. Засідання сесії вів її голова Олександр Кривошея. На початку депутати внесли зміни та затвердили порядок денний сесії сільської ради.

З інформацією щодо реформи децентралізації в районі та створення спроможних територіальних громад доповів голова районної ради Олексій Собко, який зазначив, що метою таких зустрічей є донесення до широких верств населення процесів перетворень, які проходять сьогодні в районі та Україні.

Впродовж кількох останніх тижнів тема децентралізації стала ключовою під час зустрічей із цільовими групами соціальної сфери – освітянами, медиками, малого та середнього бізнесу, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району, працівниками культури, представниками органів місцевого самоврядування та ін.

На минулому тижні відбулася сесія Свидівоцької сільської ради, де депутати виступили ініціаторами об’єднання в одну спроможну громаду із Будищем, з центром у Свидівку. Вам надійшов лист від жителів Руської Поляни з пропозицію об’єднатися в одну потужну громаду, до якої мають увійти села Дубіївка, Геронимівка, Свидівок, Степанки та Хутори. Сьогодні депутатський корпус має обговорити пропозиції та прийняти відповідне рішення.

Під час засідання депутати вирішили прийняти рішення створити ініціативну групу, яка вивчатиме всі «за» та «проти», а також кращі варіанти об’єднання, проводитимуть інформаційно-роз’яснювальну роботу із жителями села та зустрічі – з потенційними об’єднавцями.

Олексій Собко: На сесії Дубіївської сільської ради обговорили можливі варіанти створення ОТГ в районі Олексій Собко: На сесії Дубіївської сільської ради обговорили можливі варіанти створення ОТГ в районі

Як зазначив сільський голова, окрім пропозиції від руськополянців, вони отримали також пропозицію про приєднання від Білозірської ОТГ.

Підводячи підсумки зустрічі Олексій Петрович зазначив, що зустріч пройшла в конструктивній обстановці та показала високу активність депутатського корпусу сільської ради щодо об’єднавчих процесів в районі.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ