Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

СІЛЬСЬКІ РАДИ РАЙОНУ ПОДАЛИ 19 ПРОЕКТІВ ДО ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

СІЛЬСЬКІ РАДИ РАЙОНУ ПОДАЛИ 19 ПРОЕКТІВ ДО ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

19 проектів до Державного фонду регіонального розвитку подали сільські ради району. Із них тринадцять розроблені Білозірською ОТГ, два — Геронимівською сільською радою, по одному надіслали з Руськполянської, Сагунівської та Свидівоцької сільських рад. Перелік проектів розміщено на офіційному сайті Мінрегіону.

Проекти громад у 2017 році спрямовані на розвиток сільських територій, покращення матеріально-технічної бази лікувальних та освітніх закладів, інфраструктури громад, ремонту доріг, впровадження заходів з енергозбереження, реконструкцію водогонів, відновлення вуличного освітлення тощо. На стадії оцінювання знаходиться проект по реконструкції ДНЗ «Світлячок» з добудовою корпусу на 200 місць, загальна вартість якого майже 10 мільйонів гривень. У співфінансуванні цю суму розподілять між місцевими бюджетами (планують виділити 2 млн грн) та з ДФРРу – 7,9 мільйонів гривень.

На стадії оцінювання також знаходяться проекти по реконструкції каналізаційної насосної станції КНС №2 та капітальний ремонт частини нежитлового приміщення (старої школи) від Геронимівської сільської ради на загальну суму 1,6 мільйона гривень.

Третина проектів, поданих Білозірською ОТГ, направлені на енергозбереження. Це, зокрема, капітальний ремонт топкових та встановлення твердопаливних котлів, а також термоса нація у загальноосвітніх школах, заміна вікон та дверей у сільському клубі та капремонт внутрішніх електромереж та покрівлі у Центі культури та дозвілля. Окрім того, ряд проектів спрямовані на оновлення матеріально-технічної бази Центру ПМСД, шляхом придбання медичного обладнання, інструментів та автомобілів на загальну суму 636 тисяч гривень та ін.  

Нагадаємо, що термін подання заявок на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку продовжено до 10 лютого 2017 року.

Для участі у конкурсному відборі заявники мають подати документи, визначені Порядком підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (зі змінами від 01.04.2016 № 80).

Документи подаються за підписом керівника заявника за формою та переліком, встановленими Мінрегіоном України, у 2-х примірниках та обов’язково розміщуються на он-лайн платформі ДФРР в термін до 10 лютого 2017 року.

 


За інформацією сайту "Сільські обрії"