Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Керівник секретаріату районної ради взяла участь у тематичному семінарі

Керівник секретаріату районної ради взяла участь у тематичному семінарі

Днями керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець взяла участь у короткостроковому тематичному семінарі «Забезпечення ефективності діяльності органів виконавчої влади в умовах децентралізації влади», що відбувся у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Програма семінару передбачала підвищення професійної компетентності керівників апаратів райдержадміністрацій та керуючих справами районних рад.

Процеси оновлення системи державного управління, зокрема, децентралізація влади, зміни територіального устрою, реформування місцевого самоврядування, модернізації державної служби України та служби в органах місцевого самоврядування, що відбуваються на сучасному етапі розвитку української держави, ставлять нові вимоги до професійних та особистісних якостей службовців органів публічної влади, рівня їх професіоналізму та компетентності.

Державні службовці і посадові особи органів місцевого самоврядування мають володіти базовими знаннями й уміннями, необхідними для роботи в умовах демократизації українського суспільства, суттєвих змін у законодавстві України, розвитку конкуренції та громадянського суспільства, світових процесів глобалізації та інформатизації.

Саме на виконання цих завдань спрямоване підвищення кваліфікації керівників апаратів райдержадміністрацій та керуючих справами райдержадміністрацій за програмою короткострокового тематичного семінару «Забезпечення ефективності діяльності органів виконавчої влади в умовах децентралізації влади», що відбувся у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. 

У роботі семінару взяв участь голова обласної ради Олександр Вельбівець, який обговорив з посадовцями шляхи забезпечення ефективності діяльності органів виконавчої влади в умовах децентралізації влади та посилення правової, організаційної та матеріальної спроможності територіальних громад, органів місцевого самоврядування.

З метою реалізації антикорупційної політики в регіоні заступник начальника міжрегіонального управління Нацдержслужби України у місті Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській областях Василь Олійник провів тематичну зустріч «Державна політика України у сфері запобігання корупції. Оновлення влади та антикорупційна реформа. Електронне декларування».

Отримані на семінарі знання стануть запорукою ефективного виконання завдань та посадових обов’язків, необхідних для професійного розвитку та забезпечення реалізації на регіональному рівні політичних, економічних та соціальних реформ, спрямованих на перетворення України в сучасну європейську країну.

 

За інформацією виконавчого парату обласної ради