Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

Сьогодні, 6 лютого, голова районної ради Олексій Собко провів робочу нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради за участю заступника голови Сергія Степанюка.

Одними із основних питань наради розглядались підведення підсумків роботи за минулий тиждень та проблеми, які стоять перед комунальним підприємством теплових мереж Черкаського району, а також питання, які вносяться до порядку денного чергової сесії районної ради.

На початку голова районної ради Олексій Собко коротко підвів підсумки роботи за минулий тиждень, де зазначив, що проведено ряд зустрічей з працівниками трудових колективів району на предмет обговорення питання об’єднання територіальних громад, де була донесена чітка позиція районної влади з зазначеного питання та можливі моделі їх формування. Також взяли участь у сесіях сільських рад, на яких почули думки депутатського корпусу та сільської інтелігенції.

По питанню комунального підприємства теплових мереж Черкаського району коротко доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату Руслан Яковлев.  

В свою чергу керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець поінформувала присутніх про кількість питань, які вносяться на розгляд чергової сесії та про хід їх підготовки. Також акцентувала увагу на підготовку семінару з депутатським корпусом районної ради, який заплановано провести після сесії районної ради щодо електронного декларування.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ