Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

11 жовтня 2013 року відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування з головами депутатських фракцій та групи

11 жовтня 2013 року відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування з головами депутатських фракцій та групи

11 жовтня 2013 року відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування з головами депутатських фракцій та групи. В роботі засідання взяли участь голова ради Микола Смірнов, заступник голови ради Володимир Орел та працівники виконавчого апарату районної ради.

Основне питання, яке розглядалось - відвідування депутатами Черкаської районної ради VI скликання пленарних засідань та робота в постійних комісіях, яке попередньо було заслухане на засіданні вищезгаданої комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування 3 жовтня 2013 року.

Голова районної ради озвучив норми Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (п.4 статті 49) та Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» (п.2 статті 18), якими передбачено, що депутат зобов’язаний брати участь у роботі сесій ради, засідань постійної та інших комісій ради, до складу яких його обрано.

В процесі обговорення по даному питанню було надано слово для виступу головам депутатських фракцій, групи, членам постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування.

Підводячи підсумки засідання голова комісії Костянтин Власенко запропонував доручити керівникам фракцій провести відповідну роз’яснювальну роботу з депутатами, які не беруть участь у пленарних засіданнях та внести конкретні пропозиції постійній комісії.

Наприкінці засідання Микола Смірнов поінформував депутатів, що відповідно до Указу Президента України «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка», розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання», Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років», Постанови Верховної Ради України «Про відзначення 60-річчя утворення Черкаської області» в районі затверджено плани заходів по підготовці та відзначенню цих дат. Звернувся з проханням до депутатів взяти активну участь в даних заходах.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради