Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Учні Мошнівської музичної школи взяли участь у Міжнародному конкурсі інструментального мистецтва «Підкори сцену»

Учні Мошнівської музичної школи взяли участь у Міжнародному конкурсі інструментального мистецтва «Підкори сцену»

Визначною датою для учнів Мошнівської музичної школи стало 3 лютого 2017 року , адже саме в цей день в м.Києві проходив Міжнародний конкурс інструментального мистецтва " Підкори сцену". Учні з різних міст України приймали участь у конкурсі .

Були представлені Київ та Київська область, Волинь, Кривий Ріг, Суми, Кропивницький, Чернівці, Луганська, Житомирська, Дніпропетровська області та інші. Свою високопрофесійну майстерність, віртуозність, сценічність, володіння динамічною палітрою звука та складні програми демонстрували конкурсанти, виконуючи два фортепіанні твори. Мошнівську ДМШ представляли учні молодших класів Осадча Марія та Осадча Евеліна (викладач Нечушкіна Наталія ) .

Сестри Осадчі Марійка та Евеліна отримали переможне почесне перше місце! Море оплесків дипломи та медалі отримали дівчата , а їхній викладач отримала подяку за вагомий внесок у розвиток підростаючого покоління та достойну підготовку учнів до конкурсу.

Директор Мошнівської ДМШ Гончаренко Л.О. всіляко підтримує розвиток талановитих дітей школи та завжди підтрмує викладачів у їхніх творчих починаннях! Школа має дивіз -" Діти - наше майбутнє, яке МИ викладачі, виховуємо прямо зараз" . 

Сподіваємось, що наша перемога на Міжнародному конкурсі "Підкори сцену", це ще один крок до щасливого майбутнього Мошнівської дитячої музичної школи!!!

 


За інформацією відділу культури і туризму РДА