Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась робоча поїздка голови районної ради Олексія Собка до села Свидівок

Відбулась робоча поїздка голови районної ради Олексія Собка до села  Свидівок

3 лютого 2017 року відбулась робоча поїздка голови районної ради Олексія Собка до села Свидівок. В поїздці взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Сергій Ярославський, за участю секретаря сільської ради Лариси Остріцької.

Метою поїздки стало ознайомлення з роботою соціальної сфери села щодо надання послуг населенню, вирішення ряду проблемних питань та участь у засіданні чергової сесії сільської ради.

На початку члени робочої групи завітали до амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де головний лікар Катерина Громко ознайомила із своїм закладом та зупинилася на проблемних питаннях таких як: занижений ліміт газу, потреба в утепленні приміщення, ремонт даху та відсутності в закладі дитячої медсестри та фельдшера.

Відбулась робоча поїздка голови районної ради Олексія Собка до села  Свидівок

В цілому приміщення в доброму стані, мед-персонал працює на належному рівні. 

Перебуваючи в будинку культури члени комісії зазначили, що будівля знаходиться в належному стані, гуртки працюють, приміщення опалюється. В свою чергу директор будинку культури Станіслав Коваль озвучив декілька проблемних питань, які потребують вирішення це: відсутність Інтернету та тильна сторона будівлі потребує облицювання плиткою.

Відбулась робоча поїздка голови районної ради Олексія Собка до села  Свидівок

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко наголосив на тому, що районна влада, депутатський корпус спрямовують всі зусилля для покращення функціонування закладів культури району та їхнього естетичного вигляду.

Під час зустрічі із директором загальноосвітньої школи I-III ступенів Євгенієм Неліним обговорено ряд проблемних питань, які потребують вирішення.  

Відбулась робоча поїздка голови районної ради Олексія Собка до села  Свидівок

Також члени робочої групи зазначили, що школа опалюється виключно твердим паливом, внаслідок чого має значну економію коштів.

Оглянувши дитячий навчальний заклад «Дзвіночок» члени комісії відзначили, що приміщення знаходиться в доброму стані. В дворі дитячого закладу встановлені різноманітні майданчики для дозвілля діток. 

Відбулась робоча поїздка голови районної ради Олексія Собка до села  Свидівок

Разом з тим є проблеми такі як: утеплення фасаду, капітальний ремонт санвузлів, утеплення даху, заміни шафів для особистих речей діток.

Також члени робочої групи побували та оглянули матеріально-технічну базу комунального підприємства «Лад». В свою чергу директор КП «Лад» Олександр Жирний коротко ознайомив з роботою підприємства. 

На завершення члени комісії оглянули фельдшерський пункт в селі Сокирно та побували на осушувальному каналі Будище – Свидівок.

Підводячи підсумки огляду соціальної сфери села, було акцентовано увагу на внутрішніх резервах, які є у сільської ради. Перевиконання бюджету за словами голови районної ради Олексія Собка втілює надію, що керівництво сільської ради буде і надалі приділяти відповідну увагу соціальній сфері, для покращення та вирішення соціальних проблем територіальної громади.  

Цього ж дня голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної ради Сергій Степанюк взяли участь у роботі чергової сесії Свидівоцької сільської ради, де розглянули питання добровільного об’єднання територіальних громад. В ході обговорення депутати та члени виконкому активно висловлювали свої думки та пропозиції.

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ