Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Обласна програма пільгового кредитування житла – реальна допомога атовцям

Обласна програма пільгового кредитування житла – реальна допомога атовцям

Цьогоріч на реалізацію діючої обласної програми із забезпечення учасників АТО та членів їхніх сімей житлом у 2015−2020 роках з обласного бюджету виділено 970 тис. грн. Про це повідомив у ході розширеного засідання координаційної ради директор обласного Центру допомоги учасникам АТО Олександр Тимошенко.

Нагадаємо, програма спрямована на поступове, соціально ефективне вирішення проблеми забезпечення житлом зазначеної категорії населення та здійснюється за пільговим житловим кредитуванням з відсотковою ставкою в 3 % за рахунок коштів обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевих (10 % – обласний, 90 % – місцевий). Олександр Іванович зазначив, що райони поступово долучаються, утім закликав активніше приймати рішення щодо затвердження аналогічних програм у районах.

– Це дасть змогу забезпечити житлом більшу кількість атовців, – сказав Олександр Іванович. – Позитивно, що цього року вже передбачили кошти на житло для бійців в Умані – 444 тис. грн, Смілі – 380 тис. грн, у Черкасах – 9,6 млн грн. Планують: Городищенський район – понад 400 тис. грн, майже 900 тис. грн – Звенигородський, більше 500 тис. грн – Маньківський, 500 тис. грн – м. Канів. А ще Тальнівський, Жашківський, Корсунь-Шевченківський, Уманський райони.

 


За інформацією прес-служби ОДА