Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Новостворені відділення боксу району задавали тон на відкритому чемпіонаті області

Новостворені відділення боксу району задавали тон на відкритому чемпіонаті області

Перейняли естафету дзюдоїстів та успішно почали новий змагальний рік і наші боксери на відкритому чемпіонаті Черкаської області, що пройшов 27-28 січня 2017 року в СК «Вулкан».

Участь у змаганнях взяли 87 боксерів з таких команд: ДЮСШ «Мрія», КДЮСШ «Вікторія», КДЮСШ «Вулкан», ФСТ «Спартак», Золотоноша, ВПСК «Боксер», СК «Брати Катренко», СК «Манеж», Маньківська ДЮСШ, Чорнобай СК «Едельвейс», Канів СК «Спартак», Звенигородський район, Жашків «Колос».

З початком змагань спортсменів та вболівальників привітали заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, заступник начальника управління у справах сім‘ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Катерина Коваленко, очільник ФСТ «Динамо» Сергій Кривопишин, директор КДЮСШ «Вікторія» ЧМР Віра Мотріч, директор КДЮСШ «Вулкан» ЧМР Олена Курій та відповідальний секретар ВНОК України в Черкаській області Іван Урста.

Хочеться відмітити наших спортсменів відділень боксу, які нещодавно відкрились в с. Свидівок (тренер Олег Сопілков) та с. Р. Поляна (тренер Юрій Коваль) і вперше виступали на офіційних змаганнях.

Незважаючи на малий термін підготовки, спортсмени показали хороший результат - стали чемпіонами області в своїх вагових категоріях: Артур Шраменко з с. Р. Поляна, Олександр Абакумов та Максим Маркін з с. Свидівок. З с. Геронимівка призові місця посіли наступні спортсмени: Нікіта Хоменко та Ростислав Сула вибороли другі місця, третім став Максим Костенко (тренер Борис Іскра). 

Також переможцями і призерами стали спортсмени з с. Ч. Слобода: золоту нагороду виборов Станіслав Куліда, срібні нагороди завоювали Данило Чепурний та Андрій Скринський (тренер Сергій Шленчак). 

Сподіваємось, що вдалий старт боксерів та дзюдоїстів будуть підтримувати інші відділення ДЮСШ «Мрія».  


За інформацією ДБСШ "Мрія"