Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Вдалий старт спортсменів ДЮСШ «Мрія» в 2017 році

Вдалий старт спортсменів ДЮСШ «Мрія» в 2017 році

У Черкасах завершився відкритий Чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-2003 р. н. та молоді 1997-2002 р. н.. Змагання проходили три дні: із 26-го до 28-го січня в СК «Будівельник». Участь у змаганнях взяли більше 120 спортсменів із 12 районів Черкащини та декілька представників Кропивницького. Найбільше дзюдоїстів приїхало зі Шполи.

Черкаський район на цих змаганнях представляли 16 спортсменів ДЮСШ «Мрія» відділення дзюдо с. Сагунівки, 12 з яких стали переможцями і призерами Чемпіонату. Золоті нагороди вибороли у своїх вагових категоріях Максим Пономарьов та Анастасія Атамась, срібні нагороди отримали Сергій Третяк, Аташ Мамедов, Руслан Короп, Олексій Зайченко та Олександр Медведенко, бронзові – Денис Оскаленко, Андрій Пантелеєв, Вікторія Жежеря, Тагі Мамедов та В’ячеслав Філіппов.

Ці змагання є відбором до Чемпіонатів України, що відбудуться 16-18 лютого в Києві та в березні в Луцьку. Право представляти Черкаську область на Всеукраїнській арені випало і нашим спортсменам: Максиму Пономарьову, Сергію Третяку, Аташу Мамедову та Андрію Пателеєву.

Підготував команду до змагань тренер Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» Олег Джулай.

 


За інформацією ДЮСШ "Мрія"