Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Послуги центру зайнятості – он-лайн

Послуги центру зайнятості – он-лайн

Цього року на сайті Державної служби зайнятості почав діяти новий сервіс – «Електронна черга реєстрації безробітних». Відтепер користувачі сайту можуть дистанційно записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості, обравши мету, дату та годину візиту, повідомляють в обласному центрі зайнятості.

Втім це не єдина послуга служби зайнятості, що надається в режимі он-лайн. Зокрема, на каналі Черкаського обласного центру зайнятості у мережі YouTube і на офіційній веб-сторінці центру для роботодавців сформований і постійно оновлюється каталог відеорезюме безробітних. Також діє база відеовакансій та презентацій роботодавців, завдяки яким пошукачі роботи мають змогу обрати різні варіанти працевлаштування й детально ознайомитися з напрямками діяльності та специфікою виробництва 40 підприємств і організацій Черкащини. Окрім того, з метою оперативного укомплектування вакансій, в центрах зайнятості організовуються он-лайн співбесіди за допомогою скайп-зв’язку, для тих, хто шукає місце роботи або ж пропонує його.

Впровадженні інновації – це лише частина стратегії модернізації служби зайнятості. Уже в першому кварталі цього року запрацює новий сайт Державної служби зайнятості, до розробки концепції якого долучилися найкращі міжнародні експерти, у тому числі – представники МОП і ООН. Він буде найбільшим майданчиком для пошуку претендентів на роботу в Україні, адже дозволить створювати інтерактивні профілі користувачів та особисті веб-кабінети, і покликаний супроводжувати кар’єру людини протягом усього життя.

Водночас, триває робота щодо створення Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості, тобто нової он-лайн технології швидкого пошуку і добору кадрів за запитами роботодавців. Інновація сприятиме працевлаштуванню та побудові професійної кар’єри, не лише студентської молоді і випускників навчальних закладів, а й іншим категоріям населення. Також передбачатиме профорієнтацію, професійну діагностику, в режимі он-лайн, і дистанційне навчання потенційних працівників, відповідно до потреб ринку праці. 

 


За інформацією прес-центру ОДА