Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбувся сольний концерт молодіжного вокально-інструментального ансамблю «Time»

Відбувся  сольний концерт молодіжного вокально-інструментального ансамблю «Time»

26 січня 2017 року в Черкаському міському Будинку культури, ім.Кулика, відбувся сольний концерт молодіжного вокально-інструментального ансамблю «Time», Степанківського Будинку культури.

Концертна програма відбулась спільно з керівником ансамблю – Василем Клименком.

До складу колективу входять четверо молодих, енергійних, талановитих дівчат, серед яких: Анастасія Жупинас (вокал, клавішні), Інна Шуландт (соло-гітара), Каріна Орел (бас-гітара) та Юлія Мохуренко (ударні).

Колектив є втіленням відродження «живого» вокально-інструментального виконання. В концерній програмі звучали кращі зразки української та зарубіжної музичної культури.  

Цього року колектив здійснив 10 сольних концертів, які відбулися у Степанківському будинку культури, та селах Черкаського району (Хацьки, Дубіївка, Червона Слобода, Руська Поляна).  

Наполеглива праця і амбіційне бажання бути кращими, постійно допомагають учасникам долати перешкоди, ставати переможцями конкурсів і фестивалів різних рівнів та продовжувати активно гастролювати з новими запальними концертними програмами. 

Підкоривши Черкаську молодь, колектив «Тіме» не зупиняється і продовжує творчо розвиватись та втілювати нові креативні ідеї в життя.

Тож побажаємо нашим талановитим дівчатам та їхньому керівнику процвітання і вдалих творчих проектів! 


За інформацією відділу культури і туризму РДА