Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко: Реформа перейшла в горизонтальну площину

Олексій Собко: Реформа перейшла в горизонтальну площину

30 січня 2017 року голова районної ради Олексій Собко провів щотижневу нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка та працівників виконавчого апарату.

У ході наради голова районної ради підвів підсумки проведених зустрічей на минулому тижні з сільськими головами, директорами шкіл, підприємцями на предмет обговорення питання подальшого об’єднання територіальних громад в районі та отримання зворотної інформації щодо зазначеної теми, а також поінформував присутніх щодо запланованих зустрічей з працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району та працівниками закладів охорони здоров’я, культури району на поточному тижні.

«Реформа перейшла в горизонтальну площину. В громадах вже починають розуміти незворотного процесу об’єднання. Проводяться обговорення різних конфігурацій, аналізується досвід створених об’єднаних громад і рухаються далі», - зазначив Олексій Собко.

Окремо голова районної ради поінформував присутніх щодо участі у сесії Будищенської сільської ради, яка відбулася 27 січня 2017 року.  

Також обговорено блок питань діяльності комунальних підприємств районної ради та вирішення нагальних питань, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату Руслан Яковлев. 

Під час наради Олексій Петрович звернув увагу працівників апарату на стан виконання програм, прийнятих районною радою, та ведення контролю за виконанням документів, які перебувають на виконанні у районній раді. 

По закінченню наради головою районної ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.  

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ