Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На часі – питання об’єднання територіальних громад

На часі – питання об’єднання територіальних громад На часі – питання об’єднання територіальних громад

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк провели нараду з представниками малого та середнього бізнесу територіальних громад району, що є в складі Перспективного плану територій Черкаської області.

Голова районної ради доповів присутнім про хід проведення заходів щодо об’єднання територіальних громад в районі. Він зазначив, що на даний час, за результатами попереднього аналізу надходжень, розміщення освітніх, медичних, культурних закладів спроможними територіальними громадами, як однієї з моделей їх формування можуть бути Мошнівська та Червонослобідська сільські ради.

З метою сприяння підготовці пропозицій до перспективного плану формування територіальних громад району протягом 2016 року проводилося обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад на зустрічах з сільською інтелігенцією, фізичними особами – підприємцями, розглядалося на сесіях сільських рад.

Підводячи підсумки наради Олексій Петрович зазначив, що мета наради донести до широких верств населення інформацію про роз’яснення основних положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» для отримання зворотної інформації та пропозицій з цього приводу.

Для присутніх було продемонстровано слайди з інфографікою Перспективного плану формування територіальних громад району.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ