Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко провів нараду з працівниками виконавчого апарату

Олексій Собко провів нараду з працівниками виконавчого апарату

23 січня 2017 року голова районної ради Олексій Собко провів щотижневу нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка та працівників виконавчого апарату.

На нараді одним з основних обговорено питання про виконання плану заходів щодо запобігання корупційним та пов'язаних з корупцією правопорушенням у Черкаській районній раді за 2016 рік, про який коротко доповіла начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Катерина Добровольська. Яка зазначила, що протягом року проводились наради - семінари з виконавчим апаратом Черкаської районної ради, керівниками та головними бухгалтерами комунальних підприємств районної ради на яких опрацьовувалися основні положення та вимоги антикорупційних законів, питання запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, правила етичної поведінки.

На сесіях оголошувались вимоги антикорупційного законодавства, а також про порядок проведення деклараційної кампанії за звітний 2016 рік. Юридичним відділом виконавчого апарату районної ради протягом року надавалась методично-консультативна допомога з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства, проводилась експертиза проектів розпоряджень, рішень, договорів, інших організаційно-розпорядчих документів, що видаються в районній раді. Також відділом підготовлено План щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням у Черкаській районній раді на 2017 рік.

Звернень щодо можливих проявів корупції до Черкаської районної ради не надходило. 

Також обговорено блок питань діяльності комунальних підприємств районної ради та вирішення нагальних питань, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату Руслан Яковлев. 

У ході наради обговорено питання подальшого об’єднання територіальних громад, підготовки щодо проведення наради з сільськими головами та участь в засіданні експертної групи облдержадміністрації з доопрацювання перспективного плану формування територій громад Черкаської області під головуванням заступника голови облдержадміністрації Березаня Я.Г., яке заплановано на 24 січня 2017 року. 

По закінченню наради головою районної ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.  

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ