Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

20 січня голова районної ради Олексій Собко взяв участь в урочистому заході з нагоди відзначення Дня Соборності України. У заході взяли участь керівники органів влади району, представники трудових колективів та громадськості.

Звертаючись до присутніх голова районної ради Олексій Собко зазначив, що порушення цілісності кордонів України та недоторканості її території, спричинені анексією Криму та фактичною окупацією частини Донецької й Луганської областей, значно посилюють вагу відзначення цього Дня, зумовлюють максимальне використання потужного консолідуючого потенціалу.

Цей День за нинішніх умов – привід нагадати та наголосити, що Крим – Україна, і Донбас – це Україна, й наша держава не зупиниться, аж доки не поверне захоплені країною-агресором території.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.

Від депутатського корпусу районної ради, від себе особисто зичу усім жителям району безхмарного мирного неба над головою, здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни!  

В ході заходу було акцентовано увагу на тому, що суть задекларованої ще у минулому столітті єдності український народ відчув лише нині, у час буремних випробувань.

І саме ці останні роки можна охарактеризувати як час найбільшої активності громадян району у суспільно–політичному житті та волонтерському русі, що неабияк допомагає у вирішенні проблем соціально – економічного розвитку. Вдалося досягти високого рівня співпраці і взаєморозуміння влади і громади.  

Постійно ведеться чесний відкритий діалог, в ході якого жителі населених пунктів вносять конструктивні пропозиції, які є визначальними при прийнятті важливих рішень.

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

До уваги учасників урочистостей працівники культури підготували тематичний концерт за участю творчих колективів району. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ